מחלקת הרכש

מחלקת  הרכש מרכזת את כל פעילויות הרכש המדעי והאחר עבור פעילותו השוטפת של המכון למחקר ביולוגי בישראל. המחלקה כוללת תחומי ידע שונים, המיועדים לספק ללקוחות במכון את השירות המיטבי בהתאם לכללי הרכש (איכות המוצר, מחיר מיטבי, זמן אספקה).

מטרת מחלקת הרכש היא לתת לקהל המזמינים במכון שירות יעיל, מהיר, אמין, אדיב ומקצועי, לאפשר הפקת הזמנות בזמן הקצר ביותר, בעלות הנמוכה ביותר, לאפשר קבלת מידע ומעקב סטטוס הזמנה על ידי החוקר/המזמין בכל עת ועדכון של עלויות ההזמנה וזמני אספקה בזמן אמת.

שירותי מחלקת הרכש העיקריים הם: רכש מקומי, רכש ייבוא, ניפוק פריטים מהמחסן המרכזי, ניהול מצאי והסכמי מסגרת עם ספקים מקומיים.

במחלקה צוות עובדים בעל ניסיון רב ברכש, איתור ספקים ובניהול משא ומתן איתם ובסיוע בכל הקשור בתחומים אלה.

תמצאו באתר מידע כללי אודות הפעילות של היחידות השונות ברכש -לצרכי רכש תפעולי  וכללי, רכש מחקר, ורכש חו"ל (ייבוא).

רכש כימיקלים וציוד מדעי

אחריות על טיפול בהזמנת ציוד מדעי/חומרים ותשומות למחקר, עבור פעילויות  החוקרים ועמיתי המחקר במכון.

טיפול  בתהליך הרכש החל מהגשת הדרישה ועד לאספקת הציוד המדעי/חומרים.


רכש בתחום הלוגיסטי ורכש כללי​

אחריות לביצוע הרכש הלוגיסטי והכללי עבור יחידות המכון, כולל עבודות שירות, קבלנים ותיקונים עבור יחידות המכון. דוגמאות  לתחומים :

ציוד משרדי, ציוד מתכלה למחשבים למדפסות ופקסים, ציוד משקי, הזמנת עבודות מבתי דפוס, כרזות, שילוט, חותמות, בגדי עבודה, דלקים, ציוד ומכשירי חשמל, וילונות, מכונות צילום, ציוד בטיחותי, ציוד תקשורת, ריהוט, אספקה טכנית למחלקת האחזקה, מוצרי חשמל ביתיים, אינסטלציה, חומרי בניין, כלי עבודה וציוד למערכות מיזוג אוויר ועוד.


רכש חו"ל

רכש חו"ל וייבוא במכון עוסק בתחומים הבאים:

  • מתן ייעוץ לחוקרי ועובדי המכון בנושאי רכש חו"ל, ייבוא וחוקיות ייבוא, (רשיונות ייבוא, מיסוי ואישורים מיוחדים).

  • רכש תשומות מכל סוג עבור, מחלקות, חוקרים, עובדי מעבדה. כל זאת תוך ביצוע משא ומתן עם ספקים וסוכנים בארץ לגבי תנאי ההזמנה, תשלום, הובלה וכיו"ב.

  • ביצוע שחרור ממכס של המשלוחים.

  • תיאום הובלה למכון של הציוד המיובא.

  • ביצוע משלוחי יצוא לחו"ל .

  • קשר עם הרשויות הנוגעות בנושאי ייבוא, מכס, מכון התקנים, משרד הבריאות ועוד.מידע לספק

הספקים נדרשים להודיע למכון על כל שינוי בפרטים שנמסרו על ידם בטופס בקשת ההרשמה כספק מוכר כגון: מען, דוא"ל, מס' טלפון, בעלים, בעלי שליטה, מנהלים, סיווגים למוצרים ושירותים וכו'. למכון הביולוגי שמורה הזכות לקבל מידע מרשם החברות ומחברות אחרות המספקות מידע עיסקי על הספק.​​

טופס דרישות איכות מספקי ​המכון:

לידיעת הספקים – המכון יקלוט חשבוניות רק לאחר אישור המזמין במכון - שם ותפקיד (בכתב יד ברור) וחתימה. יש לרשום על גבי החשבונית את מספר ההזמנה של המכון. אין לבצע עבודות או לספק שירותים ללא קבלת הזמנה מראש.